Kontaktujte nás: +420 384 496 444
+420 606 185 057 | penzion@slunecni-hodiny.cz

Okolí penzionu "Sluneční hodiny", Česká Kanada

Nechte se zlákat také úchvatnými výlety za památkami v okolí penzionu.  Nabízí se mnoho nádherných historických památek... 

Poznávání a rekreace

Autem, na kole či pěšky můžete poznávat přírodní krásy okolí, historická města / Jindřichův Hradec, Dačice, Telč, Třešť, Slavonice, Jemnice/, zříceniny hradů / Landštejn, Pomezí, Roštejn/.

Nedaleko penzionu " Sluneční hodiny " vedou značené kvalitní cyklostezky. Mezinárodní cyklostezka Vás zavede i do blízkého Rakouska.

K nevšedním zážitkům patří jízda úzkokolejnou železnicí krajinou České Kanady. Vydejte se vláčkem, který nikam nespěchá, dýchá pohodou stejně jako krajina, kterou projíždí. V nedalekých Dačicích byl otevřen krásný Aquapark.

U nás si můžete zahrát stolní tenis, kroket.

Připravíme Vám grill párty (ryby, kuřata, steaky). Ryby budou čerstvé z nedalekých sádek. Můžete si udělat táborák a opékat špekáčky.

Příjemné posezení je jak ve velké zahradě, tak útulném travnatém dvorku. Pro děti máme na zahradě hezký dětský koutek s pískovištěm, skluzavkou a houpačkami.

Posezení v penzionu Sluneční hodiny, Česká Kanada Dětský koutek v penzionu Sluneční hodiny

V blízkosti penzionu je možné zajistit pronájem tenisového a volejbalového kurtu, dále je možné navštívit saunu či zapůjčit horská kola. Můžeme též zajistit projížďky na koních.

Zprostředkujeme různé typy masáží vč. baňkování.

Možnost zajištění rybaření na soukromém rybníku.

Aktuality

  • 22 Kvě 2013

    Jaké máme změny

    Pro děti máme na zahradě hezký dětský koutek s pískovištěm, skluzavkou, houpačkami a trampolínou.

  • 23 Čer 2009

    Co je Česká Kanada

    V jižní části Českomoravské vrchoviny se při hranicích s Rakouskem rozkládá drsná lesnatá krajina nazývaná Česká Kanada.

archiv